یخچال فریزر ال جی 25 فوت بالا و پایین مدل 650 – 672

0 نقد و بررسی
وضعیت کالا : موجود است.
شناسه محصول : N/A

در قسمت بالایی این یخچال در اصل فریزر قرار گرفته است که با کیفیت و سریعا می تواند تمامی موارد غذایی شما را منجمد و سرد کند. اگر از خاصیت های منحصر به فرد این یخچال بالا و پایین ال جی بگوییم میتوان گفت ابریز بیرونی این یخچال به هیچ شیر ابی متصل نیست بلکه این یخچال دارای محفظه ای است که شما ان را با اب پر میکنید و بعد از چند ساعت ابی خنک میتوانید از ابریزر این یخچال بگیرید.

در یخچال های گذشته نیز مشاهده کردید که این یخچال های دارای فیلتر های بهداشتی Hygiene Fresh Plus میباشد که کمپانی ال جی تصمیم گرفت مانند یخچال های با کیفیت قبلی این یخچال فریزر ال جی را نیز مجهز به این فیلتر بهداشتی کند .این فیلتر 4 لایه دارد که گرد و غبار و بوی نامطبوع را از یخچال خارج میکند تا جریانی تمیز در یخچال رواج داشته باشد .

از خاصیت های بسیار خوب این یخچال میتوان به نورپردازی این یخچال فریزر ال جی اشاره کرد . این یخچال دارای نورپردازی LED میباشد که زیبایی خاص و جلوه بسیار زیبایی به یخچال فریزر داده است .

در یخچال فریزر های نسل قبل قطعا شما شاهد استفاده کمپرسور های معمولی بودید اما با پیشرفت تکنولوژی کمپرسور های اینورتر جایگزین کمپرسور های معمولی شد و با این کار بازدهی یخچال فریزر ال جینسبت به گذشته بسیار بالا تر رفته است که رضایت مشتریان خاص ال جی را به همراه داشته است .

 

قیمت : 4,250.000 تومان