حریم خصوصی

  • از آنجایی که رویسا تجارت  اعتماد مشتریان را سر لوحه ی کار خود قرار داده و برای حریم خصوصی افراد احترام قائل است، به طور جدی به حفظ اطلاعات شخصی کاربران می پردازد. فروشگاه آنلاین رویسا تجارت در راستای اهداف کاری خود یک سری اطلاعات شخصی را از کاربران در خواست خواهد کرد که این اطلاعات تنها در جهت بهبود خدمات و ارتباط با مشتریان مورد استفاده قرار می گیرند. از مشتریان عزیزی که قصد خرید از سایت و یا ثبت نام را دارند اطلاعاتی شامل: نام، آدرس، شماره تلفن، آدرس ایمیل در خواست خواهد شد تا در صورت سفارش کالا بتوان به ارسال صحیح موارد خریداری شده پرداخت. همچنین اطلاعاتی مانند شماره تلفن و ایمیل تنها جهت ارتباط با مشتریان مورد استفاده قرار می گیرد و تمامی داده های موجود در سایت و یا شبکه های اجتماعی محرمانه تلقی خواهد شد.

 

  • بانه دات کام در انتهای ثبت سفارش، اطلاع رسانی در مورد رویداد ها و یا ارائه ی خدمات بیشتر به ارسال ایمیل و پیامک می پردازد. شایان ذکر است سامانه  ایمیل   info@roysatejarat.ir می باشد، بنابراین از اعتماد به هر گونه شماره و یا ایمیل دیگری که با نام رویسا تجارت برایتان ارسال شود خودداری نمایید.
  • کاربران می توانند در صورت تمایل در سایت ثبت نام کنند تا از خدمات سایت بهترین استفاده را ببرند؛ این خدمات شامل نظر دهی و پرسش نیز خواهد شد. توجه داشته باشید هر گونه نظری که با قوانین سایت مغایرت نداشته باشد، با بی طرفی کامل توسط رویسا تجارت درج خواهد شد.